September 13-22 2013


Календар

19.09.2013
12:00 -
13:30
Лекція "Життя на межі: про креатив в мистецтві, дизайн в рекламі" Наталія Сінєпупова, Школа Візуальних Комунікацій Literature Literature zone
13:30 -
15:30
Інсталяція "Let's Talk!" Наталія Синепупова, Ірина Гетьман, Іван Можаєв Education Kinoteatr
14:00 -
16:00
"Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk Стрибок в інновації: коли його здійснить Україна?" Максим Стріха, Борис Рассамакін, Дмитро Дзюба, Володимир Семиноженко, Ростислав Павленко Education Auditorium
15:00 -
16:30
Презентація Шевченківської енциклопедії Інституту літератури ім.Т.Г. Шевченка НАН України Олександр Боронь, Роксана Харчук Literature Literature zone
15:00 -
18:00
Лекція-концерт «Гітара в Україні» К. Чеченя Academic music Chamber stage
16:00 -
20:00
"Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk "Культура(и). Навіщо це сучасній Україні?" Модераторка: Ірина Славінська Учасники: Влад Троїцький, Іван Семесюк, Ірина Соловей, Ірена Карпа, Олеся Островська-Люта Literature Auditorium
16:00 -
19:00
"Сучасне Українське Кіно" В. Сочивець Cinema Kinoteatr
16:30 -
18:30
Лекція "Гоголь як емблема сучасної масової культури" Тамара Гундорова Literature Literature zone
17:30 -
19:00
"Неігрова секція" Сучасне Українське Кіно Cinema Kinoteatr
18:00 -
21:30
Концертна програма MEDITATIO 1. Sed Contra 1913/2013: градації Піаніст Євген Громов Academic music Chamber stage
18:30 -
20:00
Лекція-воркшоп - "Урбаністична графика" (гравюра на картоне) Тарас Ковач, Гачи Причи Workshop Co-working
18:30 -
20:00
Презентація поетичної серії "Числа" видавництва Лаурус та книжки Сашка Ірванця "Вибране за 33 роки" Упорядник серії Інна Булкіна та автор Сашко Ірванець Literature Literature zone
19:00 -
21:00
"Історія багатьох..." Хореограф - Василь Козар Theatre stage Theater Stage
19:00 -
20:30
"Анімаційна секція" Сучасне Українське Кіно Cinema Kinoteatr
21:00 -
23:00
"Король Іудейський" (Україна) Режисер - Ігор Лисов, Новий драматичний театр на Печерську Theatre stage Новий драматичний театр на Печерську, ул. Немировича-Данченко, 5
19:00 -
23:00
Azh promo Seven oceans of underbreathe, Unsigned char, Aims, Heinali Street music stage Street music stage
20:00 -
23:00
Концерт Grozovska band за участі Р.Гриньківа; Dakh Daughters Music stage Music stage
20:00 -
22:00
Лекція "Діалоги просторів" Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман, KARarchitects/InLab, Культурний Проект Education Auditorium
20:00 -
21:30
Розмова "Культура як бізнес" Влад Троїцький Education Literature zone
20:30 -
23:30
Ігрова секція Сучасне Українське Кіно Cinema Kinoteatr
21:30 -
23:30
"Капітан Джон Сміт" (Україна/США) Режисер – Вірляна Ткач Theatre stage Chamber stage
21:30 -
22:30
Презентація книг Михайло Бриних Literature Literature zone