September 13-22 2013


Календар

22.09.2013
12:00 -
18:00
Дитяча програма Igropolis For children Auditorium
12:00 -
16:00
Театральний ярмарок ГОГОЛЬFEST Theatre stage Theater Stage
12:00 -
13:00
Лекція "Навіщо і кому потрібен 3д принтер" Фабберс Workshop Kinoteatr
12:00 -
16:00
"Голоси та візії міста: поезія, музика, світлини" Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Антоніна Спірідончева, Володимир Осипенко, Леся Мручківська, Максим Меркулов, Михайло Невідомський та інші. Literature Literature zone
14:00 -
15:30
Із віртуальності в реальність: програмне забезпечення, що робить світ здоровішим і кращим Materialise Workshop Kinoteatr
16:00 -
17:30
"Митці шукають гроші" Дан Воронов Education Kinoteatr
16:00 -
17:30
"Як соціальні мережі впливають на сучасну культуру та якість контенту" Марк Лівін Literature Literature zone
17:00 -
19:00
Klastermass by Sekta. Настя Птичек "Экскурс в женское бессознательное и методы его укрощения". Алина Копица "Искусство извращений" Настя Птичек, Алина Копица Education Co-working
17:30 -
19:00
"Все на власний кошт" Дмитро Захаревич (4 к/м) Cinema Kinoteatr
17:30 -
19:00
Презентація видань видавництва "Електрокнига" Антон Санченко, Яна Дубинянська, Олександр Михед, Ірина Цілик, Артем Захарченко Literature Literature zone
18:00 -
22:00
Концерт Катя Бабкіна + Антон Байбаков; Tanya_Tanya, Куку Шанель, HOBOT&Co Music stage Street music stage
18:00 -
21:00
Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти" Диригент – Володимир Сіренко, солістка – Мирослава Которович Music stage
18:30 -
22:00
Презентація книги "За чверть десята" Юрій Макаров Literature Auditorium
19:00 -
20:30
"За Маркса" Cinemaholl Cinema Kinoteatr
19:00 -
22:00
День Параджанова ГОГОЛЬFEST Literature Literature zone
20:00 -
22:00
Відкритий лекторій Культурного Проекту, лекція "Генеалогія стосунків сучасного мистецтва та новітніх технологій" Проект: «Эко против Эго». «Живые Вибрации» Education Auditorium
20:30 -
22:00
"Звичайна справа" Режисер Валентин Васянович Cinema Kinoteatr
21:00 -
22:00
"Глорія" (Україна) Режисер – Алла Федоришина Theatre stage Theater Stage
20:00 -
22:00
Документальне кіно, Яцек Блавут Польський інститут Cinema Kinoteatr
22:00 -
23:30
Гала-концерт Dead Boys Girlfriend, Stepan I Meduza, Timmy Kit Music stage Music stage
22:30 -
23:30
Вистава "Порожні люди" Бізон Theatre stage Chamber stage