13-22 сентября 2013


Календар

Открытие фестиваля: Ни Бог, ни Царь, и ни Герой

 | 2013-09-13 20:00 | Театральная сцена
Открытие фестиваля: Ни Бог, ни Царь, и ни Герой

 

  • 13 вересня

Відкриття фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST»

Шостий фестиваль сучасного мистецтва відкриється двома перформансами: театральним «…Ні Бог, Ні Цар, ані Герой..» у постановці Владислава Троїцького з акторами театру «Дах», та музичним кіноперформансом "Коло Дзиґи. Хліб" – показом фільму «Хліб» (реж. М. Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі гурту Port Mone (Білорусь)

Перформанс-відкриття (Україна)

Ни Бог, ни Царь и не Герой
Ні Бог, ні Цар, ані Герой
Ni Dieu, ni C?sar, ni Tribun
Neither God, nor Caesar, nor Tribune
??????????????
 Il n'est pas de sauveurs supr?mes

Режисер - Влад Троїцький
За участі: ДахаБраха, Dakh Daughters, PortMone
Початок: 20-00, корпус Г1

Ми живемо тим життям, яке самі створюємо власними руками. Своїми руками ми будуємо і храм нашої віри.

У перформансі за участі ДахиБрахи, Port Mone, DakhDaughters та нової академічної музики, складеться гімн творенню нового вільного життя, об’єднанню наших сердець, нашого розуму і наших рук у відродженні землі, де нам випало щастя жити.

Влад Троїцький поєднає усе – театр, музику, цирк, проекції, елементи шоу Стефано Рікарделя, А щоб кожен відчув свій внесок у будову власного світу, всі елементи поєднаються з флеш-мобом: будемо отримувати міцний заміс для фундаменту нового храму, храму творчості, простору свободи, за який ми боремось.

Музичний кіноперформанс Коло Дзиґи. Хліб

Центр Довженка представляє відреставрований художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь)

Заборонений на третій день після прем’єри й надовго викреслений з історії українського кіно, фільм Миколи Шпиковського, було геніально зафільмовано оператором Олексієм Панкратьєвим. Панорамні, замислені довгі плани чергуються з динамічними графічними композиціями, тлом яких виступала земля та небо, підносячи побутову тему сівби та збору врожаю на рівень епічного виразу. Музика Port Mone (Білорусь), сповнена пантеїстичної, ба навіть метафізичної щирості, якнайліпше пасує до епічного «Хлібу», до якого гурт написав супровід.

Медитативна музика колективу, провідну мінорну тему якої визначає акордеон, сягає глибинного проникнення в базові, архаїчні шари організованого мелосу, й сприймається чи то як передсвітанкова молитва, чи то як трепет протоматерії напередодні народження світу. 

КОЛО ДЗИҐИ – серія ініційованих Центром Довженка музичних кіноперформансів, в рамках яких відбуваються прем’єри відреставрованих українських німих фільмів в супроводі сучасної музики.

Інформація про фестиваль

Шостий Міжнародний Фестиваль Сучасного Мистецтва ГОГОЛЬFEST відбудеться в Києві, на території «Експериментально-механічного заводу» (станція метро Видубичі), з 13 по 22 вересня. Протягом десяти днів пройдуть виступи сучасних театрів, музичних колективів, експозиції аудіо- та візуальних проектів, арт-вистави, різноманітні майстер-класи. Свої програми представлять фестивалі «Джаз Коктебель», «АртПоле», «Молодість». 

Вартість квитка на відкриття фестивалю - 50 грн. Купити квиток: http://1001bilet.com.ua/gogolfest_2013.html

https://www.facebook.com/events/397246603709393/

 

к списку событий