13-22 сентября 2013


Календар

Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя»

 | 2013-09-14 15:00 | Камерная сцена
Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя»

14 вересня, 15:00 

ГОГОЛЬFEST 2013: сцена академічної музики «Музичний неф»
Програма від українського піаніста Володимира Лавриненка 
«Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя»  
Організатор: Дім освіти та культури «Майстер-клас»
Програмний куратор – Ірина Плехова
Творчі куратори – Мирослава Которович, Вікторія Польова 
За підтримки Посольства Швейцарії
 
Лауреат міжнародних конкурсів, український піаніст Володимир Лавриненко презентує на цьогорічному ГОГОЛЬFEST програму, що розкриває особливості розвитку композиторської та виконавської піаністичної шкіл двох знакових для культури століть – ХХ і ХХІ. Нове звучання, алегорії й алюзії, медитавність й особлива інтимна образність кожного твору дає змогу слухачеві самому інтерпретувати дійство на сцені.
 
У програмі:
Пауль Хіндеміт – Соната для фортепіано №3 (1936)
Джон Кейдж – «На природі» (1948)
Святослав Луньов – з циклу «Мардонги» (1992 – 2005)
Олексій Ретинський – «...і тропа розширювалася» (2013)
 
 
Довідка: Володимир Лавриненко навчався в Київській консерваторії (клас Бориса Архімовича), Вищій школі мистецтв Берна (клас  Томаша Хербута) та Люцернській консерваторії (клас Костянтина Ліфшиця). Брав участь у майстер-класах таких майстрів, як Альфред Брендель, Андрій Гаврилов, Дмитро Башкіров, Леон Фляйшер та ін.
 
Гастролював із сольними концертами у Чехії, Румунії, Польщі, Росії, Італії, Франції та Україні. Сьогодні веде активну концертну діяльність у Швейцарії, гість фестивалів "Murten Classics", "Berner Musikfestival", "Menuhin Festival Gstaad".
 
На Фестивалі нової музики у рамках Книжкового Арсеналу 2012 року на запрошення видавництва "Дух і Літера" Володимир виконав цикл "Сходи" Валентина Сильвестрова.
 
Від 2012 року – асистент Костянтина Ліфшиця в Люцернській консерваторії (Швейцарія).
 
Сцена академічної музики «Музичний Неф» на ГОГОЛЬFEST 2013: 
Створення простору музики – особлива складова в житті кожної людини: незважаючи на те, ким ти є у цім творенні – самим творцем, виконавцем чи слухачем. Музика виписує нову архітектуру людського сприйняття, співіснування, співзвуччя людських ідей, почуттів, емоцій, дій. У ній глибинні «деміургічні» сили починають свій переможний – споконвіку переможний – хід. Завдяки музиці ти прокидаєшся, а, оговтавшись від власної непритомності, раптом бачиш, що потрапив у новий простір, наповнений світлом, красою, повітрям свободи. Це відчуття провокує, манить й вступає з тобою у діалог чи суперечку. Цей простір виструнчує тебе, а далі приходить розуміння – це саме ти сьогодні описуєш й вибудовуєш цей простір.
Квитки на концерт запитуйте у касах міста. Вартість квитка – 30 грн.
Абонемент (7 концертів) – 120 грн.
Купити квиток онлайн: http://1001bilet.com.ua/gogolfest_2013.html
 

 

к списку событий