13-22 сентября 2013


Календар

Проект "KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +"

 | 2013-09-16 19:00 | Камерная сцена

16 вересня, 19:00 

Проект «KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +» 
(авторка – Мирослава Которович)
на Академічній сцені ГОГОЛЬFEST 2013
«Музичний неф»
 
Організатор: Дім освіти та культури «Майстер-клас»
Програмний куратор – Ірина Плехова
Творчі куратори – Мирослава Которович, Вікторія Польова 
 
Музика «емоційного мінімалізму» на цьогорічному ГОГОЛЬFEST – це не лише поєднання в одній програмі цікавих творів композиторів останніх двох століть, а й творчий виконавський експеримент, у якому беруть участь топові українські музиканти, однак у незвичних для себе інтерпретаціях й іпостасях. Так, новий колектив – Камерний ансамбль Мирослави Которович на сцені створюватиме своєрідні художні замальовки-краплини з почуттів, емоцій, споглядань за плином музики, голосних роздумів через її мову. Окрім того, нову інтерпретацію вже відомих творів запропонує KYIV Classic Accordion duo, а український композитор і віолончеліст Золтан Алмаші  долучить аудиторію до своєрідного оформлення книги музики. Партії маримби, кампанеллі, завдяки Євгенові Ульянову, виокремлять особливі барви в музиці мінімалізму. І звісно, голос української співачки, солістки Національної опери України Сусанни Чахоян резонуватиме з емоцією музичної краплини, здатної в одну мить перетворити світ довкола.
 
У програмі – твори Філіппа Гласса (США), Ейтора Вілла-Лобаса (Бразизилія), Давид Макор (Нідерланди), Золтана Алмаші (Україна), Бориса Альварадо (Чилі), Ясуо Суейосі (Японія).
 
Учасники: Камерний ансамбль Мирослави Которович, KYIV Classic Accordion duo
 
Солісти:
  • Сусанна Чахоян (сопрано, солістка Національної опери України)
  • Золтан Алмаші (віолончель)
  • Євген Ульянов (маримба, кампанеллі)
  • Мирослава Которович (скрипка)
 
Сцена академічної музики «Музичний Неф» на ГОГОЛЬFEST 2013: 
Створення простору музики – особлива складова в житті кожної людини: незважаючи на те, ким ти є у цім творенні – самим творцем, виконавцем чи слухачем. Музика виписує нову архітектуру людського сприйняття, співіснування, співзвуччя людських ідей, почуттів, емоцій, дій. У ній глибинні «деміургічні» сили починають свій переможний – споконвіку переможний – хід. Завдяки музиці ти прокидаєшся, а, оговтавшись від власної непритомності, раптом бачиш, що потрапив у новий простір, наповнений світлом, красою, повітрям свободи. Це відчуття провокує, манить й вступає з тобою у діалог чи суперечку. Цей простір виструнчує тебе, а далі приходить розуміння – це саме ти сьогодні описуєш й вибудовуєш цей простір.
Квитки на концерт запитуйте у касах міста. Вартість квитка – 30 грн.
Абонемент (7 концертів) – 120 грн.
 

 

к списку событий