13-22 сентября 2013


Календар

Цикл лекцій «Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід» Ч.4: «Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси»

 | 2013-09-17 12:00 | Аудиториум
Цикл лекцій  «Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід» Ч.4: «Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси»

Йоанна Віховська (Joanna Wichowska) - театральний критик, перформер.
Член кураторської ради Східно-європейської платформи сценічних мистецтв (The East European Performing Arts Platform, EEPAP). Вивчала театрознавство у Ягеллонському університеті в Кракові. Працювала актрисою і тренером з декількома незалежними театрами (у тому числі з театром Гардженіце (Gardzenice) та театром Double Edge, США); драматург і літературний директор з репертуару театру в Єлєній Гурі (Польща) і головний редактор сайту Європейського конгресу культури. Співпрацює з інтернет-журналом про культуру Dwutygodnik.com та іншими польськими театральними виданнями.
Проект «idea.teatr» робить акцент не на історіографії театру, а на зустрічі з непересічними діячами мистецтва, науки та культури, які оповідають про явища та ідеї, що здатні виступити каталізатором та натхненням для культури сучасної.

17 вересня (вівторок), Аудиторіум
12:00 — 14:00 Відкрита лекція. Йоанни Віховської «Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси».
вхід на лекції вільний
Куратор проекту «idea.teatr» М. Ясінська
 

к списку событий