13-22 сентября 2013


Календар

19.09.2013
12:00 -
13:30
Лекція "Життя на межі: про креатив в мистецтві, дизайн в рекламі" Наталія Сінєпупова, Школа Візуальних Комунікацій Литература Литературная площадка
13:30 -
15:30
Інсталяція "Let's Talk!" Наталія Синепупова, Ірина Гетьман, Іван Можаєв Образование Кинотеатр
14:00 -
16:00
"Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk Стрибок в інновації: коли його здійснить Україна?" Максим Стріха, Борис Рассамакін, Дмитро Дзюба, Володимир Семиноженко, Ростислав Павленко Образование Аудиториум
15:00 -
16:30
Презентація Шевченківської енциклопедії Інституту літератури ім.Т.Г. Шевченка НАН України Олександр Боронь, Роксана Харчук Литература Литературная площадка
15:00 -
18:00
Лекція-концерт «Гітара в Україні» К. Чеченя Академическая музыка Камерная сцена
16:00 -
20:00
"Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk "Культура(и). Навіщо це сучасній Україні?" Модераторка: Ірина Славінська Учасники: Влад Троїцький, Іван Семесюк, Ірина Соловей, Ірена Карпа, Олеся Островська-Люта Литература Аудиториум
16:00 -
19:00
"Сучасне Українське Кіно" В. Сочивець Кинотеатр Кинотеатр
16:30 -
18:30
Лекція "Гоголь як емблема сучасної масової культури" Тамара Гундорова Литература Литературная площадка
17:30 -
19:00
"Неігрова секція" Сучасне Українське Кіно Кинотеатр Кинотеатр
18:00 -
21:30
Концертна програма MEDITATIO 1. Sed Contra 1913/2013: градації Піаніст Євген Громов Академическая музыка Камерная сцена
18:30 -
20:00
Лекція-воркшоп - "Урбаністична графика" (гравюра на картоне) Тарас Ковач, Гачи Причи Мастерские Co-working
18:30 -
20:00
Презентація поетичної серії "Числа" видавництва Лаурус та книжки Сашка Ірванця "Вибране за 33 роки" Упорядник серії Інна Булкіна та автор Сашко Ірванець Литература Литературная площадка
19:00 -
21:00
"Історія багатьох..." Хореограф - Василь Козар Театр Театральная сцена
19:00 -
20:30
"Анімаційна секція" Сучасне Українське Кіно Кинотеатр Кинотеатр
21:00 -
23:00
"Король Іудейський" (Україна) Режисер - Ігор Лисов, Новий драматичний театр на Печерську Театр Новий драматичний театр на Печерську, ул. Немировича-Данченко, 5
19:00 -
23:00
Azh promo Seven oceans of underbreathe, Unsigned char, Aims, Heinali Уличная музыкальная сцена Уличная музыкальная сцена
20:00 -
23:00
Концерт Grozovska band за участі Р.Гриньківа; Dakh Daughters Музыка Музыкальная сцена
20:00 -
22:00
Лекція "Діалоги просторів" Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман, KARarchitects/InLab, Культурний Проект Образование Аудиториум
20:00 -
21:30
Розмова "Культура як бізнес" Влад Троицкий Образование Литературная площадка
20:30 -
23:30
Ігрова секція Сучасне Українське Кіно Кинотеатр Кинотеатр
21:30 -
23:30
"Капітан Джон Сміт" (Україна/США) Режисер – Вірляна Ткач Театр Камерная сцена
21:30 -
22:30
Презентація книг Михайло Бриних Литература Литературная площадка