13-22 сентября 2013


Календар

22.09.2013
12:00 -
18:00
Дитяча програма Игрополис Детская программа Аудиториум
12:00 -
16:00
Театральний ярмарок ГОГОЛЬFEST Театр Театральная сцена
12:00 -
13:00
Лекція "Навіщо і кому потрібен 3д принтер" Фабберс Мастерские Кинотеатр
12:00 -
16:00
"Голоси та візії міста: поезія, музика, світлини" Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Антоніна Спірідончева, Володимир Осипенко, Леся Мручківська, Максим Меркулов, Михайло Невідомський та інші. Литература Литературная площадка
14:00 -
15:30
Із віртуальності в реальність: програмне забезпечення, що робить світ здоровішим і кращим Materialise Мастерские Кинотеатр
16:00 -
17:30
"Митці шукають гроші" Дан Воронов Образование Кинотеатр
16:00 -
17:30
"Як соціальні мережі впливають на сучасну культуру та якість контенту" Марк Лівін Литература Литературная площадка
17:00 -
19:00
Klastermass by Sekta. Настя Птичек "Экскурс в женское бессознательное и методы его укрощения". Алина Копица "Искусство извращений" Настя Птичек, Алина Копица Образование Co-working
17:30 -
19:00
"Все на власний кошт" Дмитро Захаревич (4 к/м) Кинотеатр Кинотеатр
17:30 -
19:00
Презентація видань видавництва "Електрокнига" Антон Санченко, Яна Дубинянська, Олександр Михед, Ірина Цілик, Артем Захарченко Литература Литературная площадка
18:00 -
22:00
Концерт Катя Бабкіна + Антон Байбаков; Tanya_Tanya, Куку Шанель, HOBOT&Co Музыка Уличная музыкальная сцена
18:00 -
21:00
Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти" Диригент – Володимир Сіренко, солістка – Мирослава Которович Музыка
18:30 -
22:00
Презентація книги "За чверть десята" Юрій Макаров Литература Аудиториум
19:00 -
20:30
"За Маркса" Cinemaholl Кинотеатр Кинотеатр
19:00 -
22:00
День Параджанова ГОГОЛЬFEST Литература Литературная площадка
20:00 -
22:00
Відкритий лекторій Культурного Проекту, лекція "Генеалогія стосунків сучасного мистецтва та новітніх технологій" Проект: «Эко против Эго». «Живые Вибрации» Образование Аудиториум
20:30 -
22:00
"Звичайна справа" Режисер Валентин Васянович Кинотеатр Кинотеатр
21:00 -
22:00
"Глорія" (Україна) Режисер – Алла Федоришина Театр Театральная сцена
20:00 -
22:00
Документальне кіно, Яцек Блавут Польський інститут Кинотеатр Кинотеатр
22:00 -
23:30
Гала-концерт Dead Boys Girlfriend, Stepan I Meduza, Timmy Kit Музыка Музыкальная сцена
22:30 -
23:30
Вистава "Порожні люди" Бізон Театр Камерная сцена