13-22 сентября 2013


Новости

17 сентября пройдёт Intel Technological Art Day – cпільний проект Intel Ukraine та ГогольFest


17 вересня
13:30 – 17:30

Intel Technological Art Day

Aрт-центр «Я.Гретера» (ТРЦ «Більшовик», блок А, 4-ий поверх)
Учасники: Intel Ukraine, Яніна Пруденко, Ольга Балашова, Даніїл Галкін, Зоя Орлова, Євген Ващенко, Георгій Потопальский
 
Програма: лекція «Мистецтво і технології всередині і зовні», лекція «Media/new media/multimedia art», інсталяція «Intel Snake» (Даніїл Галкін, Зоя Орлова), аудіо-візуальний перформанс (Євген Ващенко, Георгій Потопальский), виставка Intel
 
Програма заходу:
 
13:30-14:00 – огляд арт-об’єктів (Даніїл Галкін, Зоя Орлова), аудіо-візуальний перформанс (Євген Ващенко, Георгій Потопальский)
14:00-15:30 – лекція «Мистецтво і технології всередині і зовні», лектор Яніна Пруденко
15:30-15:40 – кава-брейк
15:40-17:00 - лекція «Media/new media/multimedia art», лектор Ольга Балашова
17:00-17:30 – огляд арт-об’єктів (Даніїл Галкін, Зоя Орлова), аудіо-візуальний перформанс (Євген Ващенко, Георгій Потопальский)
 
Intel Technological Art Day – cпільний проект Intel Ukraine та ГогольFest, покликаний розкрити завісу таємниці щодо теперішнього та майбутнього у тандемі мистецтва та технологій. Як би це парадоксально звучало, але виявляється, що технології сутнісно і історично близькі до мистецтва. Питання інтерпретації художнього твору та збереження балансу між внутрішньою ідеєю арт-об'єкту і зовнішнім її проявом є одним з найактуальніших у сучасній арт-критиці. Глибину технологічних проривів, в свою чергу, неможливо осягнути без їх взаємодії із зовнішнім світом та проявленням у різних життєвих сферах. Технології відкривають нові можливості для класичних видів мистецтва і створюють принципово новий вид мистецтва - медіа-арт, у всьому його жанровому розмаїтті від відео-арту до soft art'а. Завдяки поліфункціональності сучасних технологій художник може не просто поєднувати різні художні професії, але і відкривати нові таланти.