13-22 сентября 2013


Новости

ГОГОЛЬFEST-2013: день третій. Слухай якісне, спілкуйся з метрами, навчайся у професіоналів


Зустріч-дискусія із режисером Кшиштофом Зануссі, його стрічка «Серце на долоні» в кінотеатрі Гогольfest, годинна джазова імпровізація від «Fin de Siecle» з учасниками російсько-українського проекту у складі джазового саксофоніста Сергія Лєтова та музикантів Юрія Яремчука та Дмитра й Сергія Радзецьких, «похоронний оркестр» Dead Brothers – все це вчора відбувалося на території арт-кластеру Видубичі.

Одним з найбільших музичних відкриттів Гогольfest 2013 для української публіки став швейцарський «похоронний оркестр» Dead Brothers. Ці запальні дядьки пропагують іронічне ставлення до смерті заради святкування життя в кожній своїй ноті. Вони порадували слухачів сумішшю з кантрі, блюзу та балкан-біту. Музичну сцену зі швейцарцями ділив гурт «Крихітка». Вони заграли запальний сет зі старих хітів на кшталт «Вменеємен» та пісень з нового синглу. А справжньою «фішкою» Вуличної музичної сцени стала презентація проекту OY Sound System, вокалістом якого є Марко Галаневич з «ДахиБрахи». У складі команди є ще один Галаневич - рідний брат Марка Тарас. Він є ді-джеєм гурту під псевдо DJ GALATAR.
 
Усі, кого цікавить виробництво книжок, мали змогу відвідати лекцію «Print it make ship it» в рамках освітньої програми Гогольfest. Алексис Зав’ялов, засновник культурного незалежного видавництва і книжкового магазину Motto Berlin, детально розповів про селф-паблішинг і представив три найяскравіші книги свого видавництва. Одна з них Die Wolken - сет фоторепродукцій винищувачів, які дублюються в червоному, синьому та чорному кольорах.  
 
Ви можете переглядати живі трансляції всіх подій з майданчиків, а також дивитися окремі його моменти на BeTV - наше фестивальне телебачення!
 
Цікаві інтерв’ю та виступи: http://www.youtube.com/playlist?list=PL0Ny-Fs4Wa7jofZ0f8U-cPcVx4Uxxfa4r