13-22 сентября 2013


Образование

Образовательная программа ГОГОЛЬFEST представит современные и классические проявления культуры в сложной взаимосвязи аспектов искусства, технологий и экономики.

Целью образовательной программы является актуализация вопроса влияния культуры, искусства и технологий на современное общество.

Формирование подобного представления необходимо для ответа на вопрос, как культура может помочь в решении насущных и будущих проблем.

Основные задачи образовательной программы в течение фестиваля:

  • создание платформы для конструктивного диалога между участниками культурного процесса;
  • актуализация движения самообразования;
  • привлечение внимания общественности к процессам, определяющим развитие ответственного общества в Украине.

Приглашаем к сотрудничеству общественные объединения и организации, работающие в сфере образования, искусства и технологий.

Присылайте ваши мнения, предложения, пожелания и заявки на участие координаторам образовательной программы фестиваля Антону Козаку и Олегу Лебедеву на education@gogolfest.org

«idea.teatr» Анна Р. Бужинська - театральний критик, публіцист, доктор гуманітарних наук


Анна Р. Бужинська (Anna R. Burzy?ska) – польський театральний критик, доктор гуманітарних наук, викладачка Яґелонського університету, театральний критик.
З 2000 року є співредактором театральної газети «Didaskalia» (www.didaskalia.pl). У 2004-2010 роках була рецензенткою та публіцисткою «Tygodnik Powszechny». Також публікується у виданнях «Teatr», «Dialog», «Notatnik Teatralny», «Res Publicа Nowа» та у іншомовних виданнях. Автор двох книг, присвячених польській драматургії. Її наукові зацікавлення насамперед охоплюють сучасний європейський театр, а також польську та німецьку драматургію від XIX сторіччя до сучасності.

Проект «idea.teatr» робить акцент не на історіографії театру, а на зустрічі з непересічними діячами мистецтва, науки та культури, які оповідають про явища та ідеї, що здатні виступити каталізатором та натхненням для культури сучасної.

Цикл відкритих лекцій «Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід»
14 вересня (субота), Камерна сцена
21:00-23:00 - Відкрита лекція Анни Р. Бужинської “Зустріч зі світом”

15 вересня (неділя), Кінотеатр
12:00 - 14:00 - Відкрита лекція Анни Р. Бужинської «Зустріч з історією»

16 вересня (понеділок), Кінотеатр
12:00 - 14:00 - Відкрита лекція Анни Р. Бужинської «Зустріч з майбутнім»
17 вересня (вівторок), Аудиторіум
17 вересня (вівторок), Аудиторіум
12:00 — 14:00 Відкрита лекція. Йоанни Віховської «Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси».
вхід на лекції вільний
(вхід на територію фестивалю у вихідний день 20 гр.)
Куратор проекту «idea.teatr» М. Ясінська