13-22 сентября 2013


Мастерские

Цього року на ГФ буде представлений новий напрямок – майстерні, котрий в подальшому стане підрозділом креативного кластеру.

Концепція MakeLAB передбачає створення відкритих майстерень, де можна спостерігати, навчатися та самому створювати об’єкти та предмети власноруч, використовуючи широкий інструментарій та
найрізноманітніші матеріали і техніки.   Ми хочемо дати можливість кожному бажаючому стати творцем.

Під час фестивалю в нас будуть представлені декілька ключових проектів

  • це лекторій від інді видавництва "Niice" (Найс) - це серія воркшопів по самвидаву, культурі і мистецтву. Презентація берлінського незалежного видавництва і книгарні Motto Berlin, спеціальний гість Алексіс Зав'ялов. Зустрічі з фахівцями в освіті, дизайні, верстці, воркшопи з генерації ідей, де можна буде поекспериментувати з найрізноманітнішими способами та техніками друку: Варвара Перехрест, Аріанна Хмельнюк, Тарас Гіміровіч, Микола Ковальчук, Ольга Селіщева, Творче об'єднання ВАЛ, Гачі Причи, Школа Візуальних Комунікацій та інші.
  • це 3д лабораторія, де ми будемо експериментувати з 3д принтінгом та сканінгом. Знайомитемомо з найпередовішими технологіями цифрового виробництва об’єктів.

Заявки, запитання та пропозиції присилайте нам на ел. адресу makeLAB@gogolfest.org

Також заходьте на нашу офіційну сторінку: https://www.facebook.com/NiicePublishing

Із віртуальності в реальність: програмне забезпечення, що робить світ здоровішим і кращим


Софт – це не абстракціія, це – реальність. В Україні пишуться не тільки ігри, портали та інтернет-магазини, ми створюємо дещо цікавіше та важливіше, те, що допомагає людям повноцінно жити, дизайнерам творити та робити світ красивішим, хірургам проводити найскладніші операції, будувати літаки та автомобілі і т.д. Програмне забезпечення у поєднанні з технологіями 3D друку робить неможливе можливим, а сами ми його створюємо.

http://www.materialise.com/