13-22 вересня 2013


Календар

14.09.2013
12:00 -
14:00
"Print it make it ship it" - воркшоп про етапи реалізації самвидава 1 Алексис Зав'ялоф, фотограф, засновник книжних магазинів та видавництва Motto Berlin Майстерні Кінотеатр
12:00 -
14:00
Жан Кокто, Джером Девід Селінджер "...З любов’ю та усілякою мерзотою" Режисер Тетяна Шевченко, Донецький обласний академічний російський театр юного глядача Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
12:00 -
18:00
Дитяча програма Ігрополіс Дитяча програма Аудиторіум
15:00 -
17:00
П’єр Нотт "Дві панянки у напрямку півночі" Режисер Тамара Трунова, Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра Театр Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Броварський пр., 25
15:00 -
16:00
Поетично-музична програма "Горобцевий атом" Невідомий Творчий Колектив (Росія) Література Кінотеатр
15:00 -
18:00
Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя» Володимир Лавриненко (Україна-Швейцарія) Академічна музика Камерна сцена
15:00 -
18:00
Лекція "Мистецтво в публічному просторі: проекти CSM "Пошук" і "Spaces" Катерина Ботанова, директор "CSM" Література Літературний майданчик
15:00 -
21:00
Концерт The Bad Names, KAKAXA, NRAvitsa, Basement, The Dontpaniks Вулична музична сцена Вулична музична сцена
16:00 -
17:30
Анімація Docudays UA Кінотеатр Кінотеатр
17:00 -
19:00
Концертна програма авторської музики Едуарда Артєм’єва: «Едуард Артєм’єв : Цивілізація» Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України (диригент – Микола Лисенко) та Академічний хор ім. Платона Майбороди Національної радіокомпанії України (диригент – Юлія Ткач) Академічна музика Театральна сцена
17:00 -
19:00
Рисування на автомобілі за допомогою ключа, цвяха та викрутки Вадим Моїсеєнко Візуальне мистецтво Майданчик біля Головного корпусу
17:30 -
20:30
Альманах "Поза Евро" Docudays UA Кінотеатр Кінотеатр
18:00 -
21:00
Проект «МЕЖА: світське - духовне» Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін), Національна заслужена академічна капела України «Думка» (диригент – Оксана Никитюк) Академічна музика Камерна сцена
18:00 -
19:00
Ювілейна лекція "Книжковому обіду — 5 років (2007-2013) Алевтина Кахідзе, Катерина Свіргуненко Література Літературний майданчик
19:00 -
21:00
Кіра Малініна "Неймовірна історія кохання" Режисер Антон Романов, Київський академічний Молодий театр Театр Київський академічний молодий театр: вул. Прорізна, 17
19:00 -
21:00
Проект «Мапа ріки» ДахаБраха (Україна), Karbido (Польща), Metamorphosis (Чехія) Музика Музична сцена
19:00 -
20:30
Презентації спільної практичної роботи Алевтина Кахідзе та 1-ше скликання курсу Сучасного Мистецтва Школи Візуальних Комунікацій Література Літературний майданчик
20:00 -
23:00
Зустріч Caf? Scientifique Kyiv "Що ми знаємо і чого не знаємо про макросвіт та мікросвіт, у яких ми живемо?" Євген МАРТИНОВ, д. ф.-м. н., Інститут теоретичної фізики НАН України, учасник проекту ALICE (Великий адронний коллайдер) Освіта Аудиторіум
21:00 -
06:00
QUARKMONK, DEVIL RACE QUARKMONK, DEVIL RACE Музика Secret Stage
20:30 -
23:30
Альманах ГОГОЛЬFEST ГОГОЛЬFEST Кінотеатр Кінотеатр
20:30 -
06:00
Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес" Lab Combinat LabCombinat Lab Combinat
20:30 -
23:30
Лекція-воркшоп - "Путівник ідеями" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Література Літературний майданчик
21:00 -
00:00
Концерт Freddy Marx Street, 5 Vymir Вулична музична сцена Вулична музична сцена
21:00 -
23:00
Цикл лекцій «Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід» Ч.1: «Зустріч зі світом» «idea.teatr» Анна Р. Бужинська - театральний критик, публіцист, доктор гуманітарних наук Освіта Камерна сцена
23:30 -
06:00
"Night Cinema Happening" ГОГОЛЬFEST Кінотеатр Кінотеатр
23:00 -
06:00
Opening night Mujuice (Ru) live, Ishome (Ru) live Музика Музична сцена