13-22 вересня 2013


Календар

17.09.2013
10:00 -
17:30
Школа літературного менеджменту Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші Література Літературний майданчик
12:00 -
15:00
Цикл лекцій «Театр на шляху трансформації дійсності. Польський досвід» Ч.4: «Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси» «idea.teatr» Йоанна Віховська- театральний критик, перформер, публіцист Театр Аудиторіум
12:00 -
14:30
Лекція "Стиль як мистецтво" Світлана Островська, фестиваль Artishock Освіта Кінотеатр
13:30 -
17:00
Intel Technological Art Day Intel Ukraine Освіта Арт-центр "Я.Гретера", (ТРЦ "Большевик", блок А, 4-ий поверх)
14:30 -
16:00
Лекція "Пограничне мистецтво - реклама і поп-арт" Леся Драшкаба, фестиваль Artishock Освіта Кінотеатр
15:00 -
16:30
Лекция "Особенности британского образования" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Освіта Аудиторіум
16:00 -
22:00
6 годин німецького Короткого метру програма створена при підтримці AG Kurzfilm и German Films, МКФ "Молодість" Кінотеатр Кінотеатр
16:30 -
18:30
Майстер класс "Міф про чистий аркуш" Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач Освіта Аудиторіум
17:30 -
18:30
Лекція "Тренди в культурі" Віра Балдинюк Освіта Літературний майданчик
18:00 -
21:00
Музично-візуальний проект «Дорога зі скла» Проект «ТЕЛЬНЮК:Сестри» й художник Ігор Поліщук Музика Камерна сцена
18:30 -
20:00
"Російськомовна література України: на двох стільцях чи між ними?" Павло Михед, Ростислав Семків, Яна Дубінянська, Антон Санченко, Олексій Нікітін. Модератор - Завен Баблоян LabCombinat Літературний майданчик
18:30 -
20:30
Лекція "Від міського розвитку до демократичної політичної культури: презентація урбаністичного проекту Фонду Бьолля" Андрій Макаренко Освіта Аудиторіум
19:30 -
23:00
Фестиваль "Джаз Коктебель" Red Snapper (Uk), Montefiory cocktail (It), арт-перформанс Kurt Laurentz "The visual piano" Музика Музична сцена
20:00 -
22:00
Лекція "З чого почати молодому українському фантасту?" Радій Радутний, письменник-фантаст Література Літературний майданчик
20:30 -
23:00
Презентація компанії Роботікс Артем Ушаков Освіта Аудиторіум
21:00 -
23:00
Концерт "Standalone" Лейла Кондакова Академічна музика Камерна сцена
22:00 -
00:00
"Delirium", режисер Ігор Подольчак Фестиваль "Джаз Коктебель" Кінотеатр Кінотеатр