13-22 вересня 2013


Календар

22.09.2013
12:00 -
18:00
Дитяча програма Ігрополіс Дитяча програма Аудиторіум
12:00 -
16:00
Театральний ярмарок ГОГОЛЬFEST Театр Театральна сцена
12:00 -
13:00
Лекція "Навіщо і кому потрібен 3д принтер" Фабберс Майстерні Кінотеатр
12:00 -
16:00
"Голоси та візії міста: поезія, музика, світлини" Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Антоніна Спірідончева, Володимир Осипенко, Леся Мручківська, Максим Меркулов, Михайло Невідомський та інші. Література Літературний майданчик
14:00 -
15:30
Із віртуальності в реальність: програмне забезпечення, що робить світ здоровішим і кращим Materialise Майстерні Кінотеатр
16:00 -
17:30
"Митці шукають гроші" Дан Воронов Освіта Кінотеатр
16:00 -
17:30
"Як соціальні мережі впливають на сучасну культуру та якість контенту" Марк Лівін Література Літературний майданчик
17:00 -
19:00
Klastermass by Sekta. Настя Птичек "Экскурс в женское бессознательное и методы его укрощения". Алина Копица "Искусство извращений" Настя Птичек, Алина Копица Освіта Co-working
17:30 -
19:00
"Все на власний кошт" Дмитро Захаревич (4 к/м) Кінотеатр Кінотеатр
17:30 -
19:00
Презентація видань видавництва "Електрокнига" Антон Санченко, Яна Дубинянська, Олександр Михед, Ірина Цілик, Артем Захарченко Література Літературний майданчик
18:00 -
22:00
Концерт Катя Бабкіна + Антон Байбаков; Tanya_Tanya, Куку Шанель, HOBOT&Co Музика Вулична музична сцена
18:00 -
21:00
Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти" Диригент – Володимир Сіренко, солістка – Мирослава Которович Музика
18:30 -
22:00
Презентація книги "За чверть десята" Юрій Макаров Література Аудиторіум
19:00 -
20:30
"За Маркса" Cinemaholl Кінотеатр Кінотеатр
19:00 -
22:00
День Параджанова ГОГОЛЬFEST Література Літературний майданчик
20:00 -
22:00
Відкритий лекторій Культурного Проекту, лекція "Генеалогія стосунків сучасного мистецтва та новітніх технологій" Проект: «Эко против Эго». «Живые Вибрации» Освіта Аудиторіум
20:30 -
22:00
"Звичайна справа" Режисер Валентин Васянович Кінотеатр Кінотеатр
21:00 -
22:00
"Глорія" (Україна) Режисер – Алла Федоришина Театр Театральна сцена
20:00 -
22:00
Документальне кіно, Яцек Блавут Польський інститут Кінотеатр Кінотеатр
22:00 -
23:30
Гала-концерт Dead Boys Girlfriend, Stepan I Meduza, Timmy Kit Музика Музична сцена
22:30 -
23:30
Вистава "Порожні люди" Бізон Театр Камерна сцена